Шановні медичні працівники Немирівщини — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника! Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу. Сьогодні Ви знаходитеся на передовій в умовах пандемії, продовжуєте боротьбу з поширенням коронавірусу, діагностику та лікування таких пацієнтів, ризикуючи власним життям. Завдяки вашій професійності у районі стан по коронавірусу залишається стабільним. Низький уклін вам і подяка за самовідданість та невтомну працю. Бажаю Вам сил та наснаги у благородній справі охорони здоров’я мешканців нашого краю. Нехай у ваших домівках завжди панують здоров’я, мир, достаток і родинна злагода!

З повагою, голова районної державної адміністрації Урбанський Б.П.