Шановні працівники та ветерани державної служби!

Дорогі колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

Основними цілями і завданнями державної служби є сприяння незмінності конституційного ладу, створення умов для відкритого громадського суспільства, захист прав і свобод громадян, а також забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади, відповідно до їх завдань, повноважень і компетенції.

Хочу сказати найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь нашого району та усім ветеранам державної служби, які багато років життя віддали служінню державі. Бажаю Вам усім витримки і терпіння, таких необхідних у роботі, міцного здоров’я, миру, невичерпної енергії та нових звершень. Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а в родині завжди панують затишок та взаєморозуміння.

З повагою, Голова районної державної адміністрації Б.П. Урбанський