Щорічно, 23 червня, державні службовці України відзначають своє професійне свято – День державної служби України.

Сьогодні у райдержадміністрації державних службовців Немирівського району вітали із професійним святом голова райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови районної ради Михайло Мовчан та керівник апарату райдержадміністрації Олена Футуймас.

Вітаючи з професійним святом, Богдан Петрович відмітив важливу значимість держслужбовців у нинішніх непростих умовах, адже праця державних службовців є надзвичайно важливою у діалозі народу з владою, подякував всім за сумлінну працю та побажав мудрості в діях, виваженості і принциповості у прийнятті рішень, міцного здоров'я, благополуччя у сім’ях.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня державної служби кращих державних службовців нагородили Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.