У зв’язку з збільшенням випадків захворюваності населення на гостру респіраторну хворобу COVID-19 під керівництвом голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича 23 червня проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії прийнято ряд рішень, зокрема, щодо посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на ринках, у торговельно-розважальних центрах та магазинах. Також розглянуто питання щодо посилення обмежувальних карантинних заходів на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, закладах громадського харчування та ін. Особливу увагу голова комісії приділив забезпеченню протиепідемічних вимог під час роботи КП «Немирівський ринок» Немирівської райспоживспілки.