Відбулось чергове засідання комісії при Немирівській районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП, СГТП та справ, щодо внесення Інформації про пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру за фактичним місцем проживання.

Розглянуто 17 заяви громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 5 заяв для призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, 1 заява для призначення субсидії на ЖКП.

Вивчивши наявну інформацію сімей заявників, комісія прийняла рішення про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, та субсидій, так як, держава є гарантом соціального захисту всіх категорій населення, які перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації