Голова райдержадміністрації Урбанський Б.П. разом з заступником голови райдержадміністрації Яхном О.М. та керівником апарату райдержадміністрації Футуймас О.В.. 24.06.2020 року з робочим візитом відвідали управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

В цілому робота управління соціального захисту населення є налагоджена та організована.

Головним завданням управління є призначення і нарахування державних соціальних допомог, субсидій та пільг. Голова райдержадміністрації бачив злагоджену роботу та добрий мікроклімат в колективі. Працівники працюють на відповідному професійному рівні. Щомісячно нараховуються допомоги, субсидії та пільги на загальну суму від 7 до 10 млн. грн.. Перерахунок по пільгах проводиться щомісячно з 3674 чол. до 7000 чол. по субсидіях – від 2059 чол. до 10000 чол. по допомогах –3684 чол.

Також управління соціального захисту обслуговує внутрішньо переміщених осіб, чорнобильців, осіб з інвалідністю. Сприяє вирішенню питань з оздоровлення та реабілітації учасників бойових дій, АТО, ООС та інших пільгових категорій. Головою райдержадміністрації поставлені завдання на виправлення деяких недоліків в роботі структурного підрозділу, зокрема дотримання дистанції між відвідувачами і працівниками, та працівниками у своїх робочих кабінетах.

Працівникам управління у зв’язку із поширенням COVID – 19 районною державною адміністрацією було надано допомогу у вигляді антисептика та засобів індивідуального захисту.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації