23 червня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Яхна О.М., на якому голова Скрицької сільської ради Гульченко В.В. інформував про стан виховання та утримання п’ятьох дітей в неблагополучній сім’ї, де батьки не працюють, ведуть аморальний спосіб життя, неналежним чином виконують свої батьківські обов‘язки, а страждають діти…

В засіданні взяли участь представники управлінь та відділів районної державної адміністрації: освіти, охорони здоров’я, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, сектору сім’ї, молоді та спорту. Рішенням Комісії зобов’язано батьків працевлаштуватися, пройти лікування від алкогольної залежності, провести ремонти в будинках, навести лад та створити належні умови для проживання, виховання та навчання малолітніх дітей. Голові сільської ради рекомендовано здійснювати постійний контроль за умовами проживання, утримання дітей в цій сім’ї. Прийнято відповідні рішення та надано рекомендації щодо врегулювання складних життєвих ситуацій. Прийнято рішення про доцільність позбавлення батьків батьківських прав відносно дітей. Призначено опікуна над дитиною-сиротою. Надано дозвіл на довлаштування дитини-сироти в прийомну сім’ю.

Всі питання порядку денного були, попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

Служба у справах дітей