У зв’язку з збільшенням випадків захворюваності населення на гостру респіраторну хворобу COVID-19 під керівництвом заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Яхна Олександра Михайловича 26 червня проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії прийнято ряд рішень, зокрема, щодо обмежування часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності на період адаптованого карантину.

Також розглянуто питання щодо стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення Немирівського району.

Особливу увагу заступник голови комісії приділив забезпеченню протиепідемічних вимог під час роботи закладів громадського харчування.