Як повідомив Вінницький обласний лабораторний Центр МОЗ України, станом на ранок 2 липня, з початку спостережень в області зареєстровано 2812 підозри на COVID-19. У 1895 випадках виявлено коронавірус, в тому числі у 159 дітей. Зокрема, COVID – 19 виявлено у 97 дітей з м.Вінниці.

У Вінницькому районі – 13, у Хмільницькому– 11 випадків захворювання на коронавірус серед дитячого населення. В Жмеринському – 6, у Гайсині, а також в Липовецькому, Тростянецькому і в Калинівському районах – по 4, у Барському, в Погребищенському, у Немирівському, в Літинському, у Крижопільському та в Козятинському – по 2.

По одному випадку COVID – 19 серед дітей зафіксовано в Могилів-Подільському, Тиврівському, Томашпільському районах, а також у Чернівцях. Станом на 2 липня, в області одужали 1250 осіб.

На сьогодні лабораторно підтверджені випадки зареєстровані: у м. Вінниці - 1093, у Вінницькому районі - 140, в Жмеринському - 103, у Калинівському – 93, в Хмільницькому – 84, у Тиврівському - 40, в Могилів-Подільському – 36, у Тростянецькому – 32, в Козятинському- 31, в Погребищенському – 31, у Літинському – 30, в Крижопільському – 23, у Липовецькому – 21, в Барському – 21, у Немирівському – 19, в Гайсинському - 16, в Тульчинському – 14, у Томашпільському – 13, у Бершадському – 10, в Іллінецькому - 8, в Ямпільському – 8, у Шаргородському –7, в Чернівецькому - 6, в Муровано-Куриловецькому – 6, в Оратівському – 5, у Ладижині – 4, в Чечельницькому районі – 1.

У лабораторіях Вінницького ОЛЦ МОЗ України протестовано 34208 зразків матеріалів. У результаті досліджень у 1895 осіб був виявлений коронавірус, в 32313 випадках результати досліджень були негативні.

У вогнищах було обстежено 2812 осіб з підозрою на захворювання, 31366 контактних. Також з профілактичною метою було обстежено 30 осіб, які перебували в обсервації. Для проведення досліджень методом полімеразно–ланцюгової реакції закуплено та отримано по гуманітарній допомозі 455 наборів діагностичних тест – систем.

На даний час в лабораторіях обласного лабораторного Центру в наявності діагностичні тест-системи для дослідження матеріалів методом полімеразної ланцюгової реакції на 5 100 осіб.

На жаль, в області 30 летальних випадків: у м. Вінниці - 16, у Вінницькому районі -3, , в Жмеринському -3, у Калинівському - 2, а також по одному випадку в Козятинському, Літинському, Хмільницькому, Тростянецькому, Немирівському та в Чернівецькому районах області.