Комісією утвореною головою районної державної адміністрації розпорядженням № 120 від 24.06.2020 року "Про створення комісії щодо обстеження водних об’єктів на території Немирівського району" під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Яхна О.М. з метою підготовлення висновків щодо доцільності використання водного об’єкта та поновлення укладеного договору, проведено обстеження водойми та гідротехнічної споруди в селі Бугаків, загальною площею 1,4732 га, що надається в оренду.

За підсумками роботи комісії складено акт обстеження, який направлено до відділу водних ресурсів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації для прийняття подальшого рішення.

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації