Сьогодні в районному відділі Національної поліції України в Немирівському районі відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята. Відкрив свято начальник Немирівського відділу поліції П.А. Скічко, який привітав колег з професійним святом днем Національної поліції України.

В урочистих заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Б.П. Урбанський та голова районної ради С.В. Укринський, які привітали працівників райвідділу з професійним святом.

"Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконуєте Ви, щоб у нашій країні панували мир та спокій. Не шкодуючи сил і здоров'я, ризикуючи власним життям заради життя інших, ви за будь-яких обставин виконуєте свій професійний обов'язок.

Ваша служба наразі переживає реформування, призване створити ефективну систему протидії злочинним проявам у різних сферах. Грунтуючись на принципах справедливості, честі і совісті, Національна поліція України започатковує нові стандарти служіння суспільству", - зазначив голова райдержадміністрації.

Посадовці побажали всім присутнім миру та злагоди, міцного здоров'я, невичерпних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

За сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, самовіддану працю в Національній поліції України та з нагоди Дня Національної поліції України почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено кращих працівників Немирівського відділу поліції.