З нагоди дня Національної поліції України, прийміть найщиріші вітання!

Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших мешканців району, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть

Вашими постійними супутниками у житті. Впевнений, що Ви будете робити усе від Вас залежне для зміцнення порядку та зростання авторитету поліції серед населення. Від щирого серця зичу всім Вам родинного добробуту, міцного здоров’я, а також нових звершень!

Зі святом!

Голова районної державної адміністрації Богдан Урбанський