Матір та батько – найважливіші люди в житті кожної людини. Коли дитина відчуває материнську любов, батьківську турботу, то на світ дивиться радісними очима, сповненими впевненості у завтрашньому дні. Але не завжди так буває… Богдан зростав у багатодітній сім’ї. Проте одного дня не стало мами. І в житті дитини наче все обірвалось. Батько, тамуючи горе – пив, діти в один день втратили обох батьків.

Далі - інтернатний заклад, роз’єднання з сестрами, здавалося, що все найкраще, що було в житті дитини, позаду. Сум в дитячих очах пронизував серце. Напевно туга дитина за батьками була почута Богом, який подарував Богданові нову родину.

Прийомними батьками хлопчика стали люди, які не мали власних дітей та мріяли, щоб у їхній домівці лунав дитячий сміх. В 2010 році народилася нова сім’я. Прийомні батьки піклувалися про сина, цікавилися його успіхами у школі, всіляко допомагали, підтримували. Не все було легко. Відносини у новому шкільному колективі складалися неоднозначно. Під час медичного обстеження з’ясувалося, що у Богдана проблеми з серцем. Проте спільно сім’я подолала усі проблеми та труднощі. Батьки розвивали здібності та таланти дитини. У 8- му класі Богдан захопився тхеквондо. Займався, тренувався, приділяв цьому мистецтву боротьби весь свій вільний час. Завдяки своїй наполегливості, Богдан завоював призові місця у змаганнях. У 2016 році юнак прийняв участь у відкритому турнірі Тернопільської області «Кубок Галичини» серед юніорів 14-16 років, де зайняв І місце. В цьому ж році виборов кубок і у Вінницькій області, посівши І місце, також на відкритому українському турнірі, присвяченому 15-й річниці ФК «Пересвет» в м.Харкові зайняв ІІ місце. Наступними його спортивними досягненнями стали кубок Вінницької області з тхеквондо у 2017 році (І місце), відкритий кубок Житомирської області у 2018 році (І місце), чемпіонат Вінницької області у 2018 році (І місце), чемпіонат Вінницької області у 2019 році (ІІІ місце). Богдан мріє про спортивну кар’єру, і, ми впевнені, що у своєму житті він матиме ще багато перемог та досягнень.

Коли відчуваєш, що ти у цьому житті комусь потрібний, що хтось цікавиться, як пройшов у тебе день – це, напевно, і є щастям.

Ніхто не знає, як би склалося життя у Богдана, якби у його житті не з’явилися прийомні батьки, які зігріли теплом, оточили турботою, подарували батьківську любов та ласку, привили життєві цінності та духовність. Адже дитині для повного та емоційно комфортного розвитку найкраще зростати в сім'ї, в атмосфері щастя, любові та взаєморозуміння.