Ідеальний кавун повинен бути середнього розміру. Оскільки занадто великі - перегодовані добривами, а надто маленькі - можуть виявитися незрілими. При цьому стиглий кавун повинен бути відносно легким.

Основним кольором кавуна залежно від сорту, звичайно, повинен бути темний зі світлими смугами (чим більше контраст між основним кольором і смугами, тим смачніший кавун).

Шкірка повинна бути без нальоту, швидше глянцевою, при цьому гладкою без тріщин.

Краще за все якщо хвостик, тобто плодоніжка кавуна, буде жовтуватим і підсушеним, але тільки не засохлим геть, так як це перша ознака довгого зберігання і транспортування. Кавун без хвостика краще не брати зовсім, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Сухий в міру кінчик вважають ознакою зрілості, це означає, що кавун у процесі дозрівання сам відокремився від основного стебла.

На ідеальному кавуні можуть бути жовті плями (п'ятачки) і шрамики (не плутати з порізами), які утворилися природним шляхом в процесі дозрівання і свідчать про стиглість плоду. Такі плями і шрами, втім, не повинні бути великими - адже це вказує на те, що плоду бракувало тепла і світла, що неодмінно відіб'ється на смаку. Крім того, така пляма має бути саме жовтого або краще помаранчевого кольору, а не білого, - це вказує, що кавун зрілий, а не примерзлий.

При постукуванні стиглий кавун видає глухий (не дзвінкий - інакше кавун може виявитися зеленим) звук, при стисненні стиглий кавун видає хрускіт: у незрілих м'якоть щільна, і звук в її товщі поширюється важко.

Не варто купувати тріснутий або просити надрізати кавун, адже солодка м'якоть - відмінне середовище для розвитку хвороботворних бактерій. Стиглий кавун дряпається нігтем, його шкірка суха, але при цьому її можна проткнути нігтем. Варто звернути увагу на запах кавуна: кислий запах видає зіпсований продукт. Щоб перевірити кавун на стиглість, його кидають у воду, спливе - значить стиглий.

Важливий фактор - це час покупки кавунів. Зазвичай, сезон починається з кінця липня і закінчується жовтнем, раніше чи пізніше купувати кавуни не рекомендується, щоб уникнути отруєння нітратами.

Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень