Коронавірус вперше виявлено у – 23 осіб: м. Вінниця – 9, у т.ч.1 молодша сестра та 1 дитина Вінницький район – 4, у т.ч. 1 санітарка Шаргородський район – 3, у т.ч. 1 санітарка Погребищенський район – 3 Тиврівський район – 2, у т.ч. 1 дитина Бершадський район – 1 Могилів-Подільський район – 1 Одужали 1412, у т.ч. 114 дітей.

На сьогодні хворіє 556 осіб, у т.ч. 61 дитина. На стаціонарі – 98 осіб, у т.ч. 2 дитини (на 2 ососби менше, ніж попередньої доби).

Перебувають в лікарнях з підозрою – 64 особи, у т.ч. 13 дітей. Зареєстровано 34 летальних випадки.

Останні 2 летальні випадки зареєстровані 07.07.2020:

жінка 62 роки, м.Вінниця, діагноз: covid, важка генералізована герпетична інфекція, інфекція Епштейн Бара, цукровий діабет,ожиріння 3 ст,анемія, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, мієлодиспластичний синдром, негоспітальна полісегментарна двобічна пневмонія, респіраторний дестрес синдром; чоловік,

71 рік, м. Вінниця, діагноз: полісегментарна пневмонія, Цукровий діабет, , ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, респіраторний дистрес синдром.

Впродовж минулої доби досліджено 474 зразки. Всього Обласний лабораторний центр методом ПЛР дослідив 37 127 зразків. У 2002 випадках був виявлений коронавірус.

Щодо захворюваності серед медиків: одужало 307 медичних працівники; хворіє – 50. За останню добу захворювання серед медичних працівників виявлено у 3 осіб: 1 молодша сестра, 2 санітарки.