Мати міцну й дружну родину у всі часи було і є почесним. А повага до батьків, любов до дітей – ці родинні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

Із давніх часів родина для українців відігравала надзвичайну роль, це найбільша цінність у житті, джерело життєдайної енергії, надія на щасливе майбутнє.

Саме у родині формується характер, особистісні якості, прищеплюється відповідальність, порядність, повага до старшого покоління.

Родина не тільки наша незамінна і постійна моральна та матеріальна підтримка, а гармонійна та міцна спілка родини і держави – один із найважливіших чинників її процвітання, добробуту громадян. Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім’ї могла протягом багатьох століть визначати загальний напрям еволюції основоположних макросоціальних систем.

Для дітей родина – це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови її психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Для дорослої людини вона є джерелом реалізації цілого ряду його потреб та стремлінь.

У День родини щиро бажаємо кожній сім’ї мирного неба, щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту, злагоди та любові.

Нехай будуть щасливими і вдячними діти, а буденні клопоти – завжди радісними і приємними. І нехай для кожного з нас родина буде надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

 

Управління соціального захисту населення