08 липня 2020 року відбулася чергова нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Немирівського району, працівниками відділу освіти, яку провела начальник відділу освіти Чега В.А.

Чега Валентина Анатоліївна основну увагу зосередила на особливостях початку нового 2020 – 2021 навчального року. Розробляються вимоги для роботи шкіл в умовах пандемії - правила дезінфекції,

підготовки приміщень, перебування учнів у школі тощо. Керівники закладів освіти висловили свої зауваження та пропозиції по організації дистанційної форми навчання.

На нараді звернули увагу на те, що проходити професійні медогляди під час пандемії – не потрібно, лише по закінченню карантину усі працівники освіти проходять медогляди.У роботі наради також взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Яхно Олександр Михайлович, який звернув увагу директорів на безпечній організації роботи закладів освіти під час пандемії.

В черговий раз було звернуто увагу директорів шкіл на неухильне забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту».

Під час підведення підсумків наради Чега В.А. окреслила головні завдання, що стоять перед закладами освіти щодо організації нового навчального року.