Сьогодні голова Немирівської райдержадміністрації Урбанський Богдан Петрович, а також його заступник Яхно Олександр Михайлович та керівник апарату райдержадміністрації Олена Футуймас відвідали та провели моніторинг роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Немирівської районної ради.

Голова райдержадміністрації поцікавився як проводиться робота в умовах карантину, скільки дітей перебуває на обліку в ІРЦ, які основні напрямки роботи установи. Поспілкувавшись із фахівцями ІРЦ, Богдан Петрович зазначив, що вони виконують дуже важливу місію і пообіцяв сприяти розвитку установи, оскільки діти з інвалідністю потребують найбільшої уваги та підтримки.

Також було визначено основні аспекти щодо удосконалення інфраструктури ІРЦ. Найбільше голову райдержадміністрації стурбував той факт, що установа має повний склад фахівців з відповідною освітою, прекрасну матеріальну базу, але недостатню площу для їх розміщення, тому частина обладнання стоїть запакована,а фахівцям не вистачає кабінетів для роботи. Богдан Петрович наголосив, що все обладнання, яке числиться на балансі установи обов’язково має використовуватись максимально ефективно для роботи з дітьми. Оглянувши кабінети також було внесено кілька пропозицій стосовно встановлення пандусу та окремого входу в установу згідно нових будівельних норм для максимального наближення до доступності. Тому що, діти з інвалідністю мають відвідувати подібні установи без перешкод та максимально комфортно.