Коронавірус вперше виявлено у–39 осіб: м. Вінниця – 16 Шаргородський район- – 10 Тиврівський район – 9 Бершадський район – 1 Вінницький район – 1 Тульчинський район – 1 Немирівський район – 1

Одужали 1485, у т.ч.121 дитина. На сьогодні хворіє 541 особа, у т.ч. 58 дітей. На стаціонарі – 85 осіб, у т.ч. 1 дитини.

Перебувають в лікарнях з підозрою –46 осіб (що на 23 особи менше, ніж за минулу добу), у т.ч. 11 дітей.

За останню добу зареєстровано 2 летальних випадки: жінка,72 роки, жителька м. Вінниці, діагноз: covid, інсульт, важка форма цукрового діабету, інсулінозалежна, кетоацедоз, двобічна полісегментарна пневмонія, гіпертонічна хвороба , респіраторний дистрес синдром. Чоловік 90 років, житель Літинського р-ну, поступив 06.20 року в Хмільницьку ЦРЛ з приводу: covid, наслідки закритої черепномозкової травми, струсу мозку, негоспітальної двобічної полісегментарної пневмонії. Впродовж минулої доби досліджено 500 зразків. Всього Обласним лабораторним центром методом ПЛР досліджено 38 109 зразків.

У 2060 випадках був виявлений коронавірус. Щодо захворюваності серед медиків: одужало 314 медичних працівники; хворіє – 45. За останню добу захворювання серед медичних працівників виявлено у 2 осіб: 1 лікар та 1 акушерка.