На жаль, в районі ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції стає все загрозливішою. Станом на 13 липня 2020 року лабораторно підтверджено 24 випадків захворювання Немирівчан на COVID-19 (1 – за останню добу). На цю недугу захворіли різні верстви населення з різних населених пунктів району.

Тож, шановні Немирівчаниі!

Вкотре нагадуємо, що обмежувальні карантинні заходи продовжують діяти! Карантин ніхто не відміняв!

У зв’язку із зростанням кількості випадків захворювання наших земляків на коронавірусну інфекцію COVID-19, просимо з розумінням та усією відповідальністю віднестися до дотримання карантину. Адже тільки так можна забезпечити стримування поширення небезпечного захворювання.

Залишайтеся вдома, часто мийте руки, робіть вологе прибирання приміщень, дотримуйтесь соціальної дистанції (не менш 1,5 метра), уникайте перебування у місцях масового скупчення людей, дотримання маскового режиму та ін.