Голова районної державної адміністрації Урбанський Богдан Петрович, заступник голови районної державної адміністрації Яхно Олександр Михайлович, заступник голови районної ради Мовчан Михайло Іванович та начальник відділу освіти райдержадміністрації Чега Валентина Анатоліївна відвідали з робочим візитом Зяньковецьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів.

Директор школи Мізин Василь Віталійович доповів про підготовку школи до навчального року та до опалювального сезону 2020-2021 років. Очільники району ознайомились з ходом проведення поточних ремонтів. Так, в школі зроблено ремонт класних кімнат, кабінетів, їдальні та спортивної кімнати; пофарбовано панелі в коридорах та класних кімнатах. Залишилося пофарбувати підлоги. Відремонтовано шкільну котельню та підготовлено її до опалювального сезону. Директор школи запевнив, що до першого вересня школа повністю буде готова до навчального процесу.

Голова районної державної адміністрації Урбанський Богдан Петрович зауважив, що наразі необхідно зосередити всі зусилля на завершенні створення належних умов для першокласників з урахуванням вимог Нової української школи.