Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Яхна О.М. відбулося засідання районної комісії з питань надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при районній державній адміністрації.

На розгляд комісії виносилися такі питання:

- формування та затвердження списку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов

; - формування потреби в субвенції та визначення напрямів спрямування субвенції з державного бюджету на 2020 рік;

- визначення орієнтовної потреби в коштах на 2020 рік.

Комісією прийнято рішення щодо затвердження списку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов в кількості 18 осіб.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації