30 липня 2020 року відбулася робоча нарада під головуванням голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича щодо відновлення автобусного сполучення між населеними пунктами району з дотриманням графіка руху.

Нарада ініційована головою районної державної адміністрації за результатами виїзної зустрічі з

мешканцями с. Новоселівка, де було гостро підняте питання відновлення автобусного сполучення до населеного пункту, і потребує негайного вирішення, оскільки жителі не мають змоги доїхати до лікарні, ринків та вирішити інші нагальні потреби.

В нараді взяли участь заступник голови Немирівської районної державної адміністрації Яхно О.М., начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Стрельчук В.Л., секретар Новоселівської сільської ради Верлань Н.А. директор ПрАТ "Немирівське АТП-10510" Рудь М.Г.

За результатами наради прийнято рішення відновити автобусне сполучення від села Новеселівка через с. Скрицьке до м.Немирів, переглянути графік руху по автобусному маршруту Немирів АС – Новоселівка та вжити заходи для проведення ремонту автодороги.