Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Яхна О.М. відбулося чергове планове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Немирівській районній державній адміністрації.

За поданням управління соціального захисту населення комісією розглядались питання щодо призначення адресної допомоги на проживання внутрішньо

переміщеним особам, яка призначається відповідно до постанови КМУ «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»

та постанови КМУ «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».

За результатами засідання комісії 11 громадянам з числа ВПО, які проживають на території Немирівського району призначено адресну допомогу на проживання та 2 громадянам з числа внутрішньо переміщених осіб на одержання державної допомоги сім’ям з дітьми.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації