Під головуванням голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Б.П. проведено нараду з приводу вирішення проблемних питань виділення земельних ділянок під ведення особистого селянського господарства жителям с. Нова Миколаївка Воробіївської сільської ради.

На засіданні наради були присутні представники: структурних підрозділів Немирівської районної державної адміністрації, відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницької області, Воробіївської сільської ради, мешканці села Нова Миколаївка.

За результатами засідання робочої групи було вирішено звернутися до орендарів земель запасу та резервного фонду з проханням погодитись виділити частину таких земель під ведення особистого селянського господарства мешканцям с. Нова Миколаївка, сільський раді винести на розгляд сесії заяви громадян з питань виділення земельних ділянок згідно діючого законодавства.

Відділ ЖКГА Немирівської райдержадміністрації