В залі засідань Немирівської районної державної адміністрації та районної ради 07 серпня під головуванням голови районної ради Сергія Укринського пройшла 40 сесія районної ради 7 скликання. Участь у якій взяли заступник голови райдержадміністрації Олександр Яхно, заступники голови районної ради Михайло Мовчан, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

На засіданні розглянуто і ряд інших питань:

1. Про затвердження районної Програми розвитку архівної справи у Немирівському районі на 2020-2024 роки.

2. Про затвердження актів приймання-передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Немирівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Немирівської міської ради КНП "Немирівська центральна районна лікарня Немирівської районної ради" та його цілісного майнового комплексу, а також комплексу будівель та споруд (м.Немирів, вул.Франка,32)

3. Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання від 16.08.2019 року "Про передачу із спільної власності Вовчоцької та Вишковецької сільських рад транспортних засобів".

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Вишківці Вишковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області.

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі територіального утворення с.Лука на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади (колишня Никифоровецька сільська рада) Немирівського району Вінницької області.

6.Про внесення змін до рішення 35 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року "Про районний бюджет Немирівського району на 2020 рік".

7.Про затвердження розпоряджень голови районної ради виданих у міжсесійний період.

По усіх вищезазначених питаннях порядку денного 40 сесії районної ради 7 скликання було прийнято відповідні рішення.