06.08.2020 року в приміщені Немирівського місцевого центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді з метою покращення співпраці, з ініціативи Немирівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області проведено захід за участі служби у справах дітей, центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Немирівської міської ради, відділу ювенальної превенції Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області.

Даний захід спрямований на обговорення соціально-профілактичної роботи, здійснення спільних заходів спрямованих на формування та закріплення здорового способу життя засуджених осіб молодіжного віку та неповнолітніх суб’єктів пробації, визначення потреб у наданні соціально-педагогічних, соціально-економічних, психологічних та інформаційних послуг особам які перебувають на обліку Немирівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області. Під час проведеної зустрічі було прийнято рішення посилити соціально – виховну роботу із засудженими неповнолітніми та особами молодіжного віку, здійснення їх соціального захисту і профілактику правопорушень.