Голова районної державної адміністрації Урбанський Богдан Петрович, голова районної ради Укринський Сергій Віталійович, заступник голови райдержадміністрації Яхно Олександр Михайлович перебували з робочим візитом на території Сокілецької громади.

Очільники району ознайомилися з проведенням ремонтних робіт дорожнього покриття автошляху р36 в с.Сокілець та мосту на данній дорозі, що сполучають населенні пункти Сокілець та Печера . Окрім того, дана дорога є туристичним сполученням України та Румунії і відіграє важливу роль в галузі туризму Вінницької області. Крім того, голова Сокілецької сільської ради повідомив про наявність проблем з водопостачанням на території їхньої громади. А саме: Сокілецькою сільською радою збудовано водогони протяжністю 12 км, які дозолять постачати якісну плану воду до 280 дворів.

Однак, виникла проблема щодо підключення насосів свердловини до енергетичної системи. Завдяки злагодженим діям керівництва району, органів місцевого самоврядування вдалося виробити чіткий план дій щодо забезпечення водопостачання жителів Сокілецької громади .

Адже, якісна питна вода – запорука довголіття.