10 серпня відбулася нарада членів робочих груп по перевірці готовності закладів освіти Немирівського району до роботи в новому 2020-2021 навчальному році.

Відповідно до розпорядження голови Немирівської районної державної адміністрації від 06 серпня 2020 року №156 створено дві робочі групи.

До складу яких ввійшли працівники районної ради, відділу освіти райдержадміністрації, відділ житлово-комунального господарства містобудування та архітектури енергетики та захисту довкілля, працівники санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Немирівського районного управління ГУ ДПСС у Вінницькій області, державний інспектор з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Немирівського району.

О.М.Яхно заступник голови Немирівської державної адміністрації акцентував увагу учасників наради на особливостях перевірки матеріально-технічної бази навчальних закладів, а саме: якості поточних ремонтів, облаштування меблями, станів тепло-, електро- та водопостачання тощо. Особлива увага зверталась на підготовку засобів захисту учасників освітнього процесу в умовах карантинних обмежень.

Перевірки планується провести протягом трьох днів. На підсумковій нараді, яка відбудеться 14 серпня – будуть підведені підсумки готовності закладів, відзначені кращі та вказані недоліки які потрібно буде виправити до початку навчального року.