6 серпня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Яхна. Участь в засіданні комісії взяли представники управлінь, відділів районної державної адміністрації та районних служб: управління соціального захисту населення, відділу освіти, служби у справах дітей. центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, охорони здоров’я, інклюзивно-ресурсного центру.

На порядок денний комісії виносилось два питання, які стосувались належного виконання батьківських обов’язків у двох сім’ях одного з населених пунктів Немирівського району.

Питання порядку денного були, попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як батьків, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

Служба у справах дітей райдержадміністрації