Голова райдержадміністрації Урбанський Богдан Петрович, заступник голови Яхно Олександр Михайлович , заступник голови районної ради Мовчан Михайло Іванович перебували з робочим візитом на території Муховецької сільської громади. У ході робочої поїздки очільники району відвідали заклади соціальної сфери, які розташовані на території громади. А саме, ознайомились зі станом підготовки

школи та дитячого садочка до навчального року та до опалювального сезону 2020-2021 років. Наразі, в зазначених закладах вже проведені поточні ремонти. Садочок забезпечений меблями, постільною білизною, іграшками.

Осередком культури місцевої громади є клуб та бібліотека, працівники яких організовують різнопланове дозвілля. Бібліотека підключена до інтернету, книжковий фонд наповнюється сучасними творами, внаслідок чого бібліотека має велику кількість відвідувачів. Крім того, керівники району оглянули приміщення лікарської амбулаторії, її територію, ознайомились із режимом роботи, забезпеченням лікарськими препаратами та медичним обладнанням.

Голова районної державної адміністрації Урбанський Богдан Петрович відзначив ініціативність сільського голови Усаченко Ліди Вікторівни, яка доклала і докладає максимум зусиль для збереження і покращення стану об’єктів, що знаходиться у сфері відповідальності місцевої влади.