Дотримуючись карантинних вимог, зважаючи на велику кількість бажаючих пройти комплексне обстеження в ІРЦ, Інклюзивно-ресурсний центр Немирівської районної ради працює в посиленому режимі.

Щодня директором та фахівцями ІРЦ надаються консультації батькам дітей з особливими освітніми потребами.

Практичним психологам, педагогам шкіл надаються рекомендації стосовно допомоги в організації дистанційного та інклюзивного навчання дітей з ООП.

Не зважаючи на обмежену кількість робочих приміщень та кількість фахівців, за 10 робочих днів було обстежено 21 дитину. Серед яких майбутні першокласники ЗЗСО, діти з ООП та учні спеціальних закладів освіти.

На даний час видано 75 висновків, із них особливі освітні потреби мають 44 дитини.