14 серпня 2020 р. під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Яхна відбулося засідання районної комісії з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об'єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років та його стабільного проходження.

Участь в засіданні комісії взяли представники управлінь, відділів районної державної адміністрації районних служб, міської ради, Немирівської дільниці СО "Іллінецькі електричні мережі", Немирівської ДЕД, Немирівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Немирівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області.

На комісії обговорили стан підприємств житлово-комунального господарства, соціальної сфери, дорожньо-мостового господарства та хід їхньої підготовки до осінньо-зимового періоду. Загальна кількість котелень закладів освіти становить 25 із них 18 повністю готові до початку опалювального сезону. 16 котелень працюють на твердому паливі в тому числі 6 можуть працювати на природному газу. Створено запас вугілля та пелет для початку опалювального сезону в розмірі 600 тонн при потребі 1250 тонн. Продовжується робота по закупівлі твердого палива.

Загальні обсяги коштів (за рахунок всіх джерел фінансування) на виконання підготовчих та ремонтних робіт у житловому фонді та соціальних закладах по плану становить 3667,0 тис. грн. з них освоєно – 2910,0 тис. грн.

По району заплановано проведення 75 тис.м2 капітального та поточного ремонту вулиць і доріг комунального значення, роботи завершено на 63 тис.м2 на загальну суму 10,8 млн.грн.

Були підведені підсумки готовності закладів освіти до функціонування в умовах карантину за результатами роботи робочих груп, відзначені кращі та вказані недоліки, які потрібно буде виправити до початку навчального року, а згодом до опалювального сезону.