Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя. Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів і, звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

Особливо хочу привітати зі святом дорогих першокласників.

Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання. Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Зичу всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.

Нехай підґрунтям щасливого життя будуть міцне здоров’я, особисте щастя, терпіння і мудрість, натхненна думка та щирі почуття.

Проте навчальний рік 2020 для школярів кардинально відрізнятиметься від попередніх. З першого вересня учні та вчителі навчатимуться за новими правилами. Антисептики, маски, температурний скринінг будуть у школах обов’язковими.

Тож у новому навчальному році бажаю усім міцного здоров'я, наснаги й витримки, незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів.

З новим навчальним роком!

Голова районної державної адміністрації                                    Б.П. Урбанський