Працівники районного центру соціальних служб відвідали сім’ї, створені на території району в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Візит у сім’ї здійснено з метою здійснення соціального супроводження, створення належних умов утримання і виховання дітей.

Відвідані родини вже не один рік виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під час візиту фахівці оглянули приміщення будинків, поспілкувалася з дітьми, перевірили їх готовність до нового навчального року. Опікуни та прийомні батьки з розумінням та чуйністю ставляться до дітей, сприяють їх всебічному та гармонійному розвитку. Ці сім'ї забезпечили основні життєві потреби діток та створили належні побутові умови.

Сім’я – найкраще середовище для виховання дитини, лише вона здатна забезпечити задоволення основних потреб, надавати стимули для подальшого розвитку, створити стабільну атмосферу. Саме такі форми виховання дають можливість рідним братам та сестрам зберегти родинні стосунки, проживати та виховуватися разом у доброзичливому сімейному оточенні.

Немирівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді