УВАГА! ВАКАНСІЇ: Агроном-консультант (у відділ агроконсалтингу):

Вимоги до кандидата:

- вища агрономічна освіта;

- обов’язкова наявність водійських прав категорія «В», досвід безаварійного керування авто;

- досвід роботи агрономом-консультантом від 2 років;

досвід роботи у застосуванні ЗЗР, мінеральних добрив, мікродобрив, насіння.

Досвід розробки систем захисту рослин.

Знання сучасних засобів та технологій захисту рослин, технологій живлення, насіннєвого матеріалу;

Завдання та обов’язки:

- регулярно проводить навчання, тренінги, семінари для менеджерів із збуту на закріпленій території.

Надає консультації щодо технічних і споживчих характеристик товарів;

- здійснює постійне інформаційно-консультативне супроводження ключових клієнтів.

Організовує маркетингові заходи з просування продуктів («дні поля», «круглі стол», семінари) та приймає участь у виставках, нарадах, заходах з рекламування.

Одержує і аналізує претензії від клієнтів щодо невідповідності товарів (рекламації).

Графік роботи – гнучкий, відрядження.

Заробітна плата від 20000 грн. (призначається індивідуально після співбесіди).

Менеджер із збуту (регіональне представництво):

Вимоги до кандидата:

- бажано вища агрономічна освіта;

- досвід роботи агрономом-консультантом, менеджером із збуту від 2 років; бажаний досвід роботи в прямих продажах або дистрибуції продуктів агрохімії від 3-х років.

Практичний досвід взаємодії з віддаленим офісом; - впевнений користувач ПК (MS Office): основні програми: Excel, Word, 1С-бухгалтерія). Завдання та обов’язки:

- з’ясування потреб клієнтів і створення попиту на продукцію Компанії.

Проведення переговорів з існуючими та потенційними клієнтами; - прямі продажі ЗЗР, посівного матеріалу, мінеральних добрив згідно із встановленими цілями та комерційною політикою

Компанії;

- організація якісного супроводу клієнтів: консультації по продукції, фінансуванню; забезпечення власної доставки; присутність на внесенні/застосуванні продукції;

- контроль за дотриманням договірних зобов’язань та управління дебіторською заборгованістю;

- повний документарний супровід (контроль складання рахунків, підписання договорів, актів; контроль розрахунків та надання необхідних оригіналів документів від клієнтів тощо).

Планування та звітність у системі CRM; Графік роботи – гнучкий, відрядження.

Заробітна плата від 12 – 15000 грн. (призначається індивідуально після співбесіди) в залежності від плана продажів.

Підприємство пропонує:

- офіційне працевлаштування згідно з КЗпП України;

- соціальний пакет;

- професійне навчання.

Регіональний менеджер із збуту (у відділ по роботі з дистриб’юторами): Вимоги до кандидата:

- бажано вища агрономічна освіта;

- досвід роботи з дистриб’юцією ЗЗР, мікродобрив від 3-5 років;

- бажаний досвід роботи в прямих продажах або дистрибуції продуктів агрохімії від 3-х років.

Практичний досвід взаємодії з віддаленим офісом;

Завдання та обов’язки:

- аналіз ринку, визначення потенціалу території, вивчення передових технологій, діяльності конкурентів;

- пошук і налагодження співпраці з дистриб’юторами, доведення комерційних умов, супровід продаж, адміністрування регіональних складів, координація логістики, організація навчання менеджерів дистриб’юторів, тощо;

- виконання планів продаж по ключових агровиробниках та дистриб’юторах, реалізації продуктів власної, збільшення долі ринку;

- надання пропозицій по розширенню портфеля продуктів, номенклатурі, розширення присутності.

Графік роботи – гнучкий, відрядження.

Заробітна плата від 20000 грн. (призначається індивідуально після співбесіди) в залежності від плана продажів.

Підприємство пропонує:

- офіційне працевлаштування згідно з КЗпП України;

- соціальний пакет; професійне навчання.

За інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88, E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..