Шановні підприємці району!

Вітаю вас зі святом - Днем підприємця.

У цей день ми вшановуємо людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця,постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет держави, надають величезну підтримку нашій армії.

Нинішні досягнення підприємців є свідченням значних соціально-економічних зрушень в Україні.

Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті району, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв'язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій. То ж дозвольте, дорогі друзі, від щирого серця подякувати Вам за сумлінну працю, наполегливість та високі досягнення.

Щиро бажаю всім підприємцям району витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною.

Щастя, здоров'я, миру і злагоди Вам і Вашим родинам!

З повагою,

Голова райдержадміністрації            Б.П. Урбанський