Серпень місяць виявився гарячим не тільки в природі але і в роботі ІРЦ. Всі батьки згадали, що скоро почнеться новий навчальний рік і почали готуватись до нього. Перед 1 вересня батькам першокласників та батькам дітей, які вперше йдуть до ЗДО рекомендовано пройти обстеження в інклюзивно-ресурсному центрі, щоб бути впевненим, що дитина готова до перебування в закладі та визначити чи є в не особливі освітні потреби.

Працівниками ІРЦ проведено комплексних оцінок – 116. На сьогодні на проведення комплексного оцінювання в ІРЦ подано 95 заяв, черга розписана до 11 листопада.

За останній місяць надано консультації батькам (або законним представникам дитини), педпрацівникам, та працівникам соціальних служб району та ОТГ, в режимі он-лайн, - 85 особам. Робота продовжується в такому ж інтенсивному режимі.

Всіх батьків просимо завчасно (бажано за рік) звертатися в ІРЦ для обстежень, оскільки, в разі виявлення у дитини особливих освітніх потреб - для забезпечення інклюзивного середовища (обладнання, корекційні заняття, асистент вчителя/вихователя, ресурсні кімнати і т.д.) потрібно багато часу. Як правило, цей процес по часу займає до одного року.