З початку поточного року ТОВ «Вінницягаз Збут» отримав від НАК «Нафтогаз України» ресурсу на майже 465 мільйонів гривень. За період з січня по липень поточного року компанією за поставлений газ сплачено оптовому постачальнику понад 700 мільйонів гривень, що становить 152%. Про це повідомив директор ТОВ « Вінницягаз Збут» Василь Сопільник. «Різницю суми «Вінницягаз Збут» спрямував на погашення минулорічних боргів, що на 1.08.2020 становлять 417 485 млн грн.

Тоді як споживачі за цей період не розрахувались із постачальником за спожите блакитне паливо на суму майже 400 млн грн», - наголошує Василь Сопільник.

За його словами, головна причина даних боргів – заниженння населенню норм споживання блакитного палива та неприведення обсягів використаного газу до стандартних умов.

«Левову частку коштів, які споживачі оплачують за природний газ, а саме 87%, отримує оптовий постачальник природного газу «Нафтогаз», - додає Василь Сопільник.

«Вінницягаз Збут» із загальної суми розрахунків за газ отримує 2,37%.

Виручені кошти Товариство повністю витрачає на виконання своїх обов’язків по обслуговуванню споживачів, згідно з Правилами постачання природного газу та ліцензійними вимогами.