Відповідно до статей 19, 20 Закону України «Про освіту», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» (зі змінами від 22.08.2018р. № 617), рішення сесії Немирівської районної ради від 4 жовтня 2018 року 27 сесії 7 скликання «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Немирівської районної ради Вінницької області», рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від 17.05.2019 року «Про збільшення штатної чисельності працівників» комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Немирівської районної ради Вінницької

області,положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників «Інклюзивно-ресурсний центр» Немирівської районної ради Вінницької області», наказу директора ІРЦ від 12 травня 2020 року №12-ОД «Про внесення змін до штатного розпису» з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження інклюзивної освіти а також у зв’язку із тим, що попередній конкурс не відбувся по причині відсутності претендентів на оголошені вакантні посади комунальна установа ІРЦ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Немирівської районної ради Вінницької області:

1.1. Вчителя-дефектолога (олігофренопедагога, тифлопедагога, сурдопедагога);

1.2. Вчителя-логопеда;

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ

- Громадянство України;

- Вільне володіння українською мовою;

- Вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія», за спеціалізацією: логопед, сурдопедагог, тифлопедагог, практичний психолог.

Для участі в конкурсі необхідно надати такі документи:

 заяву про участь у конкурсі;

 автобіографію;

 заповнений особовий листок з обліку кадрів (форми П-2);

 копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

 копію паспорта громадянина України;

 копію трудової книжки;

 письмову згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

 одну фотокартку розміром 4х6 см.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто.

Прийом документів здійснюється протягом 16 робочих днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу. Документи подаються за адресою: Вінницька область, Немирівський район, м. Немирів, вул.Євдокименка, 22, 1 поверх (ПМСД) кім.№ 26 або в сканованій формі на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаткову інформацію щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі в конкурсі можна отримати за телефоном: 068-723-48-40.