Впродовж 37-го тижня ( з 2 вересня по 9 вересня ) 2020 року за оперативними даними в районі зареєстровано 10 захворілих на СOVID- 19 .

З початку карантину в районі зареєстровано 76 захворілих на СOVID-19.

Серед захворілих 9 дітей .

Госпіталізовано- 17.

Зареєстровано 1 летальний випадок.

Нагадуємо, що одним із ефективних засобів профілактики СOVID-19 є самоізоляція і виконання рекомендацій МОЗ. Щоб уберегтись від інфікування тримайте дистанцію не менше ніж 1,5 метра від людей з симптомами ГРВІ. Не торкайтеся свого обличчя руками. Особливо уникайте доторків до очей, носа та рота, оскільки через них вірус найлегше проникає в організм. Також обов’язковим є використання медичних масок , або респіраторів, а саме:

-коли ви доглядаєте за людиною з підозрою на інфекцію СOVID-19;

- якщо кашляєте і чхаєте;

- в громадський приміщеннях;

- в громадському транспорті.

Під час приготування їжі термічно обробляйте продукти. Ретельно мийте руки теплою водою з милом протягом 20-40 секунд. Якщо немає можливості помити руки обробіть їх антисептиком із вмістом спирту щонайменше 60%. Під час кашлю та чхання прикривайте ніс і рот не долонею, а згином ліктя чи одноразовою серветкою.

Відокремлений структурний підрозділ Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень