Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Яхна Олександра Михайловича. На засіданні розглядалися заяви батьків щодо доцільності навчання дітей в спеціальних державних закладах.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Балтовський Олександр Володимирович ознайомив присутніх з Порядком зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року №586.

В засіданні також взяли участь представники управлінь та відділів районної державної адміністрації: освіти, центру соціальних служб, управління соціального захисту населення, сектору сім’ї та молоді, охорони здоров’я. Директор Немирівського інклюзивно-ресурсного центру Кайнар Оксана Василівна довела до аідома присутніх висновки психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей. Директор районного центу соціальних служб Марценюк Катерина Василівна ознайомила присутніх з оцінкою потреб сімей, що розглядалися. Було прийнято відповідні рішення по 38 дітях та надано доручення службі у справах дітей райдержадміністрації підготувати проєкти розпоряджень щодо направлення дітей для цілодобового перебування та навчання в закладах.

Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей, з'ясовано факти і обставини окремо по кожному питанню та прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей.

Служба у справах дітей