09 вересня 2020 року під головуванням начальника відділу освіти Чеги В.А. відбулася чергова нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Немирівського району та працівниками відділу освіти.

Валентина Анатоліївна основну увагу зосередила на питаннях завершення підготовки теплового, енергетичного господарства та пічного опалення до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 навчального року.

На нараді були розглянуті актуальні питання щодо діяльності шкіл. Зокрема, у виступах методистів КЗ «Немирівський РМК» Януш І.М. та Назаренко Н.А. йшлося про діяльность працівників психологічної служби та підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти. У засіданні також взяла участь керівник інклюзивно-ресурсного центру Кайнар О.В. , яка звернула увагу директорів на організацію навчання осіб з особливими освітніми потребами у 2020-2021 навчальному році. Керівник КЗ «Немирівський РМК» Собченко Т.В., зосередила увагу присутніх на своєчасності і правильності оформлення класних журналів та інших документів. Головою ради профспілки Гуцалюк Т.Г. було оголошено про наявність путівок для оздоровлення працівників закладів загальної середньої освіти Немирівського району.

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.