З настанням холодної погоди в осінньо-зимовий період значно збільшується ймовірність виникнення пожеж в приміщеннях та спорудах об’єктів різних форм власності, а також житлових будинках громадян. Разом із тим щороку в листопаді-грудні різко зростає кількість пожеж в житловому секторі з причин необережного поводження з вогнем, порушення правил користування обігрівальними приладами.

У зв’язку з цим під керівництвом заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Яхна Олександра Михайловича 10 вересня проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії прийнято ряд рішень, зокрема, щодо забезпечення виконання заходів пожежної та техногенної безпеки об’єктів та населених пунктів району в осінньо - зимовий пожеженебезпечний період 2020-2021 років. Особливу увагу заступник голови комісії приділив забезпеченню дотримання правил пожежної безпеки.