Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Яхна О.М. відбулося чергове засідання районної комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, внутрішньо переміщених осіб, які брали участь у зазначеній операції та осіб, які брали участь в бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, що потребують поліпшення житлових умов.

Дана комісія розглянула подання управління соціального захисту населення щодо збільшення грошової компенсації з державного бюджету за належні для отримання жилі приміщення для сім’ї внутрішньо переміщеної особи, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та потребує поліпшення житлових умов. Комісія ретельно вивчила наказ Міністерства розвитку та територій України № 151 від 26.06.2020 року «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України», згідно якого змінено вартість спорудження житла у Вінницькій області, а саме ціна одного квадратного метра становить 12496 грн.

Комісія прийняла рішення збільшити заявнику грошову компенсацію з державного бюджету за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщеної особи, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.