Впродовж 38-го тижня ( з 9 вересня по 16 вересня ) 2020 року за оперативними даними в районі зареєстровано 2 захворілих на СOVID- 19 . З початку карантину в районі зареєстровано 78 захворілих на СOVID-19. Серед захворілих 9 дітей .

Госпіталізовано- 17. Зареєстровано 1 летальний випадок. Нагадуємо, що одним із ефективних засобів профілактики СOVID-19 є самоізоляція і виконання рекомендацій МОЗ.

Щоб уберегтись від інфікування тримайте дистанцію не менше ніж 1,5 метра від людей з симптомами ГРВІ. Не торкайтеся свого обличчя руками. Особливо уникайте доторків до очей, носа та рота, оскільки через них вірус найлегше проникає в організм.

Також обов’язковим є використання медичних масок , або респіраторів, а саме: -коли ви доглядаєте за людиною з підозрою на інфекцію СOVID-19; - якщо кашляєте і чхаєте; - в громадський приміщеннях; - в громадському транспорті.

Під час приготування їжі термічно обробляйте продукти. Ретельно мийте руки теплою водою з милом протягом 20-40 секунд. Якщо немає можливості помити руки обробіть їх антисептиком із вмістом спирту щонайменше 60%. Під час кашлю та чхання прикривайте ніс і рот не долонею, а згином ліктя чи одноразовою серветкою.