Згідно "Плану основних заходів цивільного захисту області на 2020 рік", затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 03.01.2020 року № 2, з 17 вересня по 17 жовтня 2020 року в області буде проводитись "Місячник Цивільного захисту".

Головна мета місячника – роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та

захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

До участі в організації і проведенні місячника активно залучаються фахівці галузі цивільного захисту, представники районних спеціалізованих служб цивільного захисту, галузі освіти, підприємств, установ і організацій, засобів масової інформації.

В ході місячника проводяться наступні заходи:

- огляд-конкурс серед підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності на кращу навчально-матеріальну базу з цивільного захисту, за їх підсумками обласний огляд-конкурс;

- виступи фахівців та працівників системи цивільного захисту у ЗМІ;

- в навчальних закладах проведення роз’яснювальної роботи з метою пропаганди здорового, активного способу життя та проведення обмежувально-карантинних заходів щодо запобігання виникнення та розповсюдження коронавірусу SARS-CoV-2;

- виставки дитячих робіт з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності, конкурси на кращу стіннівку з відповідної тематики; - заняття з непрацюючим населенням щодо надання першої медичної допомоги в разі виникнення нестандартної ситуації (в консультаційних пунктах при сільських радах);

- демонстрація відеофільмів, видання та розповсюдження пам'яток, плакатів, листівок, звернень до громадян.

Ваша активна участь, у місячнику цивільного захисту підвищать знання і вміння кожного захистити себе та оточуючих від надзвичайних ситуацій та нещасних випадків природного та техногенного походження!