2020-2021 навчальний рік у закладах освіти Немирівського району розпочалися відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в даному регіоні з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладі освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби ( СOVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України .

Відповідно до Рекомендацій МОЗ щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 н. р., педагогічні ради шкіл ухвалили заходи щодо тимчасового порядку організації освітнього процесу в умовах карантину.

Усі заходи спрямовані на те, щоб захистити всіх учасників освітнього процесу від респіраторних хвороб. Серед новацій: призначено відповідального за координацію проведення інформаційних заходів з профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби (СOVID-19), інших респіраторних захворювань та організацію регулярної комунікації з батьками учнів, обов’язкове проведення температурного скринінгу працівників, використання засобів індивідуального захисту (антисептики, маски); обов’язкове опитування учнів про самопочуття вчителями-предметниками перед початком занять; дотримання соціального дистанціювання та уникнення скупчення, спрямованих на мінімізацію контактування з іншими особами; закріплення за класами певних навчальних кабінетів для мінімізації пересування учнів у приміщеннях закладу освіти; проведення деяких занять (по можливості) на свіжому повітрі; організація харчування та питного режиму в нових умовах та багато інших заходів. Та все ж, основним засобом захисту та профілактики інфікування коронавірусом є дотримання правил санітарної гігієни рук (часте миття рук з милом, обробка дезінфекційними засобами).

Кожен з нас має усвідомити: щоб уберегти себе та своїх близьких від зараження, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій.