17 вересня 2020 року Немирівським районним центром соціальних служб проведено групу зустрічей для опікунів/піклувальників на тему: "Стежиною батьківської мудрості".

Під час зустрічі учасники тренінгу обговорили питання морального виховання. Батьки мали змогу поділитися своїм досвідом сімейного виховання, а також проаналізували особисті педагогічні навички.

Практичний психолог центру ознайомила присутніх із стилями спілкування в сім'ї; звернула увагу на формування відповідального ставлення батьків до виховання фізичного і психологічно здоров’я підростаючого покоління, важливість включення в організацію навчально–виховного процесу, зацікавлення шкільним життям дітей.

Виховання дітей – важлива справа. Це складний процес, який час від часу підлягає ризику. Батьки повинні завжди пам’ятати про свою відповідальність за дитину.

Немирівський районний центр соціальних служб