Сьогодні, 22 вересня, на Немирівщинні відзначили «День партизанської слави» - свято героїчного подвигу партизан і підпільників Другої світової війни. Партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців, самовіддана боротьба яких за свободу вважається одним із важливих чинників перемоги над ворогом.

Тож з вдячністю і любов'ю нащадки вшановують колишніх партизан і підпільників, усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами.

З нагоди цього свята заступник голови районної державної адміністрації Олександр Яхно та голова Немирівської районної організації ветеранів Іван Федоров, привітали ветеранів. У Немирівському районі ветеранів партизанського руху залишилось двоє: Шевченко Едуард Юхимович житель м. Немирів та Зозуля Василь Михайлович житель с. Криківці.

Представники влади поспілкувались з ветеранами, подякували за мужність проявлену в роки війни, трудові здобутки у повоєнний час, активну громадську позицію.

З нагоди свята ветерани були відзначені Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради з врученням матеріальної допомоги.